music ZONE

Nový album Linkin Park je už v predaji

Nový album Linkin Park je už v predaji

Linkin Park, jedna z najvplyvnejších rockových skupín nového tisícročia, predstavuje svoje dlho očakávané dielo, album najväčších hitov s názvom „Papercuts (Singles Collection 2000-2023)“. Tento album nie je len obyčajnou kompiláciou ich najznámejších skladieb, ale zároveň ponúka aj jedinečný pohľad do evolúcie kapely počas viac ako dvoch dekád.

„Papercuts“ prináša fanúšikom úplnú kolekciu hitov, ktoré definovali a formovali hudobný štýl Linkin Park. Album zahrňa klasiky ako „Crawling“, „In The End“, a „Numb“, ktoré sa stali nielen hymnami generácie, ale aj ikonami rockovej hudby. Tieto skladby sú známe svojou emotívnou hĺbkou a charakteristickým spojením rocku s elektronikou.

Veľkým lákadlom pre fanúšikov bude určite aj skladba „Friendly Fire“. Ide o predtým nevydanú pieseň, ktorá bola nahraná počas sessions pre ich album z roku 2017 „One More Light“. „Friendly Fire“ je výnimočná v tom, že ponúka jeden z posledných vokálnych výkonov Chestera Benningtona, ktorý tragicky zomrel v tom istom roku. Táto skladba je o to vzácnejšia, že umožňuje fanúšikom počuť Chesterov hlas znova, pripomínajúc jeho nezameniteľný talent a vášeň.

Zoznam skladieb na albume je pôsobivý a zahŕňa mnohé milníky kariéry kapely. Od dynamického „Faint“, prechádzajúc emotívnym „Breaking The Habit“, až po epické „Castle of Glass“. Tieto skladby nie lenže dokumentujú rôzne fázy ich tvorivého procesu, ale aj ukazujú, ako kapela dokázala vždy nájsť spôsob, ako oslovovať svojich fanúšikov novým a sviežim materiálom.

„Papercuts (Singles Collection 2000-2023)“ je nielen svedectvom toho, čo kapela dosiahla, ale aj poklonou Chesterovi Benningtonovi, jeho dedičstvu a nezameniteľnému vplyvu na hudobný svet. Album je už dostupný na všetkých hlavných hudobných platformách a v obchodoch, čo fanúšikom dáva možnosť znova sa pripojiť k odkazu Linkin Park a zaspomínať si na skladby, ktoré formovali nie len jednu generáciu, ale i celý hudobný žáner.

Prečítajte si tiež
To Top