Aktuality

Olympic Trilogy Tour 2024 prichádza na Slovensko

Olympic Trilogy Tour 2024 prichádza na Slovensko

Česká rocková legenda Olympic ohlásila svoju koncertnú šnúru Olympic Trilogy Tour 2024. S viac ako šesťdesiatimi rokmi na hudobnej scéne, množstvom štúdiových albumov a ocenení, skupina sľubuje fanúšikom sériu nezabudnuteľných chvíľ plných hitov.

Toto turné predstavuje oživenie legendárnej Trilógie skupiny Olympic – trojice albumov, ktoré znamenali prelom v ich kariére: Prázdniny na Zemi, Ulice a Laboratoř. Táto trilógia spolu tvorí symfóniu hudobnej majstrovskosti, ktorú teraz budú mať slovenskí fanúšikovia šancu zažiť naživo.

Každá zastávka na turné sľubuje úchvatnú show s dychberúcimi efektmi, vizuálnymi projekciami a samozrejme, živými vystúpeniami tých najlepších skladieb z kariéry skupiny. Je to výnimočná príležitosť pre fanúšikov všetkých vekových kategórií, aby spolu s kapelou prešli cestou hudobnej histórie a zároveň zažili energiu a vášeň, ktorá je tak charakteristická pre živé vystúpenia skupiny Olympic.

Olympic TRILOGY Tour 2024 predstavuje zrejme poslednú príležitosť vidieť túto ikonickú skupinu v plnej paráde. Naprieč siedmimi mestami na Slovensku – od Martina po Poprad – sa pripravuje séria koncertov, ktoré sú sľubom nezabudnuteľných zážitkov. S týmto turné Olympic nielenže oslavuje svoju bohatú históriu, ale aj utužuje vzťah so svojimi fanúšikmi, prinášajúc im radosť a nostalgiu.

Termíny a miesta koncertov Olympic Trilogy Tour 2024 sú poctivo vybrané, aby umožnili čo najväčšiemu počtu fanúšikov stať sa súčasťou tejto historické udalosti. Od Amfíka v Martine po Arénu Poprad, každé miesto sa pripravuje na hostenie tejto legendárnej skupiny a jej fanúšikov.

Vstupenky na túto koncertnú šnúru sú exkluzívne dostupné cez sieť TicketLIVE.sk. Fanúšikovia by mali kúpiť svoje lístky čo najskôr, keďže očakávame, že dopyt bude vysoký. Olympic TRILOGY Tour 2024 nie je len koncertom, je to oslava hudby, spomienok a neopakovateľnej atmosféry, ktorú môže priniesť len živé vystúpenie.

Nenechajte si ujsť šancu stať sa súčasťou hudobnej histórie a zažiť nezabudnuteľné večery s Olympic. Pripravte sa na energiu, vášeň a nostalgiu, keďže Olympic Trilogy Tour 2024 prichádza na Slovensko!

Olympic Trilogy Tour 2024

  • 9.8.2024 Martin – Amfiko
  • 19.9.2024 Bratislava, Stars auditorium
  • 20.9.2024 Trnava, Mestská športová hala
  • 21.9.2024 Trenčín, Mestská športová hala
  • 26.9.2024 Levice, Mestská športová hala
  • 27.9.2024 Banská Bystrica, Športová hala Štiavničky
  • 28.9.2024 Poprad, Aréna Poprad
Prečítajte si tiež
To Top