music ZONE

Para prichádza s novinkou, nový album pokrstí v Bratislave dvakrát

Para prichádza s novinkou, nový album pokrstí v Bratislave dvakrát

Po šiestich rokoch prichádza skupina Para s veľkým hudobným prekvapením pre svojich fanúšikov – novým radovým albumom „Pre všetko okolo nás“, ktorý obsahuje desať nových skladieb. Očakávanie tohto albumu je vysoké, o čom svedčí rýchle vypredanie lístkov na prvý zverejnený krstný koncert v Bratislave. V reakcii na obrovský záujem sa Para rozhodla potešiť svojich priaznivcov pridaním ďalšieho špeciálneho koncertu, ktorý sa uskutoční 4. apríla 2024 v bratislavskom Stars auditorum.

Kapela Para, ktorá je na scéne už takmer tri desaťročia, si za ten čas vybudovala pevné miesto medzi rešpektovanými menami československej hudobnej scény. Jej koncerty sú synonymom radosti, energie a nezabudnuteľných zážitkov, kde sa stretáva hudba s priateľstvom a vzájomnou úctou. Tento silný vzťah medzi kapelou a jej fanúšikmi bol opäť potvrdený expresným vypredaním lístkov na prvý krstný koncert.

V reakcii na tento fenomenálny záujem sa Para rozhodla dať svojim fanúšikom ešte viac. Druhý koncert bude nielen ďalšou príležitosťou počuť naživo piesne z nového albumu, ale aj šancou prežiť spoločne dlhý večer plný hudobných prekvapení a hitov z celého obdobia pôsobenia kapely. Členovia skupiny sú plní očakávaní a tešia sa, že tento večer sa stane nezabudnuteľným zážitkom nielen pre fanúšikov, ale aj pre nich samotných.

Krst nového albumu „Pre všetko okolo nás“ bude vrcholom obidvoch koncertov. Kapela zatiaľ tají, kto sa stane krstnými rodičmi novej nahrávky, no naznačuje, že krstní rodičia by mohli na koncerte nielen pokrstiť album, ale možno aj pridať sa k Pary na pódiu.

Osmy štúdiový album Para plánuje vydať 12. februára a už teraz je jasné, že pôjde o jedno z najvýznamnejších hudobných vydania roka. Súčasťou albumu bude aj hit „To okolo nás“, ktorý už teraz vzbudzuje veľké očakávania medzi fanúšikmi.

Vstupenky na pridaný koncert a krst sú k dispozícii na predpredaj.sk, čo fanúšikom dáva ďalšiu príležitosť stať sa súčasťou tejto jedinečnej udalosti. Návštevníci sa môžu tešiť na dvojhodinovú show plnú hudby, emocionálnych momentov a nečakaných hostí, ktorá opäť potvrdí, že Para je kapelou s veľkým P – plnou pašie pre hudbu, priateľstva a prekvapení.

Prečítajte si tiež
To Top