music ZONE

Popoluška na ľade: Vianočný muzikál plný hviezd prichádza na Slovensko

Tento rok na konci decembra prichádza na Slovensko výnimočný vianočný muzikál – Popoluška na ľade. Tento rozprávkový muzikál sa uskutoční v Košiciach a v Bratislave a prinesie so sebou špičkových krasokorčuliarov, populárnych hercov a spevákov. Predstavenie je jedinečným spojením umenia krasokorčuľovania a divadelnej šou na ľadovej ploche.

REKLAMA

Popoluška na ľade je muzikál, ktorý na Slovensko prichádza vo veľkom štýle – šesť veľkých kamiónov, dva autobusy, niekoľko sprievodných vozidiel, viac ako tristo nádherných rozprávkových kostýmov a päťdesiat účinkujúcich. Hudbu pre tento muzikál zložil vynikajúci hudobný skladateľ Petr Malásek a hlavnú úlohu naspievala česká speváčka Lucie Bílá.

V muzikáli sa predstavia aj známi českí herci a speváci ako Josef Vojtek, Vlastimil Harapes, Dana Morávková a Martin Dejdar. Do hlavnej role Popolušky sa vžije Lubov Ilyushechkina a v úlohe Princa ju doplní Zachary Daleman, obaja z Kanady. Producentkou a organizátorkou krasokorčuliarskej časti je trojnásobná majsterka sveta Radka Kovaříková, ktorá zabezpečila účasť špičkových krasokorčuliarov z celého sveta.

REKLAMA

Muzikál Popoluška je nielen očarujúcim rozprávkovým príbehom, ale aj prehliadkou vynikajúcej krasokorčuliarskej techniky a akrobacie. Korčuliari predvedú náročné čísla a sóla, ktoré sú doplnené filmovými zábermi a scénickými efektami. Tento muzikál je dokonalou kombináciou divadelnej scény a športovej elegancie.

V Košiciach sa predstavenie uskutoční 27. decembra 2023 v Steel Aréne a v Bratislave 30. decembra 2023 v Tipos Aréne. Tento muzikál je ideálnym darčekom pod stromček pre celú rodinu, ponúka totiž magický zážitok, ktorý očarí všetky generácie. Vstupenky na predstavenie sú už v predaji, pričom najdrahšie miesta sú už vypredané.

Popoluška na ľade je nielen vrcholom vianočnej sezóny, ale aj príležitosťou prežiť nezabudnuteľné chvíle plné rozprávkovej mágie a umeleckého majstrovstva na ľade. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť vidieť Popolušku v úplne novom svetle – na ľade.

REKLAMA
Prečítajte si tiež
Pridať komentár

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

To Top