music ZONE

Rammstein oznámili turné na rok 2024, prídu aj na Slovensko?

Legendárna nemecká metalová kapela Rammstein, známa svojimi epickými koncertnými show a silnými textami oznámila svoje plány na Europe Stadium Tour 2024.

Odkedy sa Rammstein objavil na hudobnej scéne v 90. rokoch minulého storočia, okamžite si získal fanúšikov svojím jedinečným zvukom a ohromujúcimi koncertami. Ich show sú známe výbušnými pyrotechnickými efektami, dokonalým osvetlením a teatrálnymi predstaveniami, ktoré nikdy nesklamú.

Hoci detaily turné sú zatiaľ obmedzené, očakáva sa, že Rammstein predstaví skladby z ich najnovšieho albumu, ako aj klasické hity, ktoré si fanúšikovia obľúbili počas rokov. Turné bude zahŕňať mnoho hlavných európskych miest a štadiónov, čo fanúšikom ponúka šancu vidieť túto kapelu v plnej paráde.

Oznámenie o turné už vzbudilo obrovský záujem na sociálnych sieťach, kde fanúšikovia z celého sveta vyjadrujú svoje nadšenie a očakávania. Vstupenky sa pravdepodobne stanú horúcim tovarom, takže tým, ktorí nechcú pri príležitosti vidieť Rammstein naživo odísť bez lístkov, odporúčame sledovať oficiálne kanály kapely a zabezpečiť si svoje miesto čo najskôr.

Europe Stadium Tour 2024 od Rammstein je jedným z najväčších hudobných udalostí roka a bezpochyby prinesie fanúšikom nezabudnuteľné koncertné zážitky. S príchodom tejto ikonickej kapely do mnohých európskych miest bude rok 2024 určite rockový!

Prečítajte si tiež
To Top