music ZONE

Speváčka Mária Čírová pridala k vypredanému vianočnému turné ďalší koncert

Mária Čírová, kráľovná vianočných balád, ohlásila rozšírenie svojho veľmi úspešného Vianočného turné „Moje Vianoce“. Po vypredaných 17 zastávkach po celom Slovensku, pridala ďalší koncert v Bratislave, ktorý sa uskutoční 8. decembra 2023. Tento deň bude o to špeciálnejší, pretože Mária na ňom oslávi 70. narodeniny svojho otca, Michala Číru, autora mnohých vianočných hitov.

Vianočné turné „Moje Vianoce“ štartuje 26. novembra a potrvá až do 20. decembra, pričom sa Mária po prvýkrát predstaví aj v Prahe a Brne. Svojim fanúšikom sľubuje nezabudnuteľný hudobný zážitok plný emocionálnej silnej hudby, ktorý sa za posledných desať rokov stal fenoménom na slovenskej hudobnej scéne.

Mária Čírová hovorí o tom, ako sa teší na tento rok, keďže chystá nový program plný autentických okamihov a divadelných prvkov. „Každý deň vymýšľame, aby bol koncert takmer divadelným predstavením,“ povedala Mária, pričom zdôraznila, že pripravuje niečo výnimočné a nevídané.

Koncerty Márie Čírovej sú známe svojou jedinečnou vianočnou atmosférou, kde každý má svoj osobitý charakter. Mária spomína aj na svoje detské roky a piesne, ktoré jej zložil otec. Tieto skladby, ako „Do noci tichej“, „Vianoce krásne sú“ a „Štedrý večer“, sú pre ňu neoddeliteľnou súčasťou každého koncertu a súčasne sú zahrnuté na jej vianočných albumoch.

Na turné „Moje Vianoce“ sa fanúšikovia môžu tešiť nielen na vianočné piesne, ale aj na Máriine megahity ako „Unikát“, „Búrka“, „Chýbaš“ či „Slobodná“. Mária vystúpi s vianočnou kapelou, sláčikovým kvartetom, vokalistkami a detským zborom. Poslucháči sa môžu tešiť na tradičné slovenské aj svetové koledy v špeciálnych úpravách.

Tento rok turné zavíta do slovenských miest ako Nové Zámky, Senica, Prievidza, Rožňava, Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín, Žilina, Košice, Banská Bystrica, Trnava, Bratislava, Trenčín, Piešťany, Nitra a Poprad. Mária Čírová tak ponúka svojim fanúšikom príležitosť prežiť nezabudnuteľné Vianoce plné hudby, emócií a spoločných chvíľ plných pokoja a radosti.

Prečítajte si tiež
To Top