music ZONE

Speváčka Ronie s raperom Kalim v novom klipe lákajú na Déjà vu

Je zrejmé, že slovenská hudobná scéna je plná prekvapení a talentov. Jedným z najnovších hudobných počinov, ktoré potešili fanúšikov, je spolupráca speváčky Ronie s raperom Kalim. Predstavili novinku s názvom „Déjà vu“, ktorá je zároveň ochutnávkou nadchádzajúceho albumu Roniemoon.

Klip, ktorý bol naplánovaný na jeden deň nakrúcania, sa preniesol do druhého dňa kvôli komplikáciám pri nakrúcaní v petržalskom podchode. Táto náhoda však neovplyvnila kvalitu finálneho produktu. Bratislava sa stala srdcom svetovej kvality vizuálu, ktorý posúva hranice toho, čo môže slovenská hudba ponúknuť.

„Déjà vu“ je viac než len ďalším skvostom v repertoári Ronie. Je to výsledok vášne, odhodlania a príbehu o čase. Ako sama speváčka povedala: „Všetko príde v správny čas“. A zdá sa, že tento moment bol určený pre „Déjà vu“.

Kali, ikonický slovenský raper, ktorý sa spojil s Ronie, pridal k piesni svoj vlastný dotyk. Ako opisuje Ronie, Kali je „profesionál“ vo všetkom, čo robí, a jeho spolupráca bola výborná.

Nie je pochýb o tom, že Ronie začala svoju hudobnú kariéru v roku 2016 so silným impulzom. Okrem skvelých spoluprác s umelcami ako Tina, Majk Spirit, Rytmus a ďalšími, jej piesne oslovujú fanúšikov nielen na Slovensku, ale aj na Balkáne.

Najnovší album Roniemoon bude kombináciou všetkého, čo Ronie zažila, učila sa a milovala v hudbe. Očakáva sa, že bude inšpirovaný svetoznámymi interpretmi a prinesie fanúšikom ešte viac hudobných pokladov.

Prečítajte si tiež
To Top