Aktuality

Svetelný park na dostihovej dráhe v Petržalke predčasne končí

Svetelný park na dostihovej dráhe v Petržalke navštívilo už 20 tisíc ľudí

Milovníci svetelných šou a vizuálnych umení by nemali premeškať poslednú príležitosť navštíviť jedinečnú svetelnú výstavu „Svetlá rozprávajú“, ktorá sa koná na dostihovej dráhe v Petržalke. Tento nevšedný zážitok je otvorený už len do nedele 7. januára 2024, poskytujúc poslednú šancu vychutnať si jeho kúzlo.

Od svojho otvorenia 16. novembra 2023, „Svetlá rozprávajú“ osvetlili bratislavskú noc viac ako 400.000 LED svetielkami, čím vytvorili neporovnateľnú vizuálnu atrakciu. Táto výstava je viac než len obyčajná svetelná šou, je to oslava kreativity, umenia a techniky, a ponúka návštevníkom úplné ponorenie sa do sveta svetla a farby.

Hlavným lákadlom výstavy je pôsobivá svetelná imitácia Bratislavského hradu, ktorá je zostavená z 13.680 LED svetiel. Tento exponát nie je len vizuálnym skvostom, ale tiež symbolizuje bohatú históriu a kultúru Bratislavy.

Pôvodne mal byť svetelný park „Svetlá rozprávajú“ otvorený do konca januára 2024, ale termín bol skrátený. Návštevníci môžu park navštíviť každý deň od 16:00 do 21:00. Vstupenky sú dostupné online aj priamo na mieste výstavy.

Tento svetelný park nie je len o pozorovaní nádherných svetelných inštalácií, ale je to tiež príležitosť zažiť radostné a magické momenty v zimnom období. Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou tejto nezabudnuteľnej udalosti a nechajte sa uniesť svetlami, ktoré rozprávajú príbeh samotného mesta.

Prečítajte si tiež
To Top