music ZONE

Tajči Gali a ADiss predstavujú motivačnú hymnu Nad zemou

Tajči Gali a ADiss predstavujú motivačnú hymnu Nad zemou

Tajči Gali, vlastným menom Tatiana Galambošová, a ADiss, ktorý je súčasťou slovenskej hudobnej scény už dlhšiu dobu, spojili svoje sily a prinášajú fanúšikom novú skladbu s názvom „Nad zemou“. Táto novinka, ktorá bola vydaná 18. januára 2024, je ich prvou spoločnou piesňou a sľubuje byť motivačnou hymnou pre každého, kto potrebuje povzbudenie v ťažkých chvíľach.

Tajči Gali, ktorá je na hudobnej scéne relatívne nováčikom, za necelý rok dokázala prekvapiť a prekonať očakávania svojim talentom, zanietením a tvrdou prácou. Jej cesta k hudbe bola inšpirovaná osobnou potrebou zmeny a túžbou žiť život plný autenticity a vášne. Po vydaní svojho prvého EP „Bez obáv“ v februári 2023 sa jej podarilo vytvoriť piesne, ktoré rezonujú s jej osobnými skúsenosťami a emóciami.

Skladba „Nad zemou“ je výsledkom spolupráce s ADissom, ktorý je v hudobných kruhoch dobre známy svojou schopnosťou prinášať inovatívne a svižné hudobné kúsky. Tajči Gali hovorí, že túto pieseň vníma nielen ako motiváciu pre iných, ale aj ako osobný motivačný odkaz pre seba samu, ktorý jej pripomína jej vlastnú silu a odhodlanie pokračovať napriek prekážkam.

ADiss, ktorý sa na piesni podieľal nielen ako producent, ale aj ako hudobný spoluautor, poznamenal, že práca s Tajči Gali bola pre neho vzrušujúca a obohacujúca. Vidí v nej veľký hudobný potenciál a teší sa na ich ďalšiu spoluprácu. Oba talentované osobnosti sa zhodujú na tom, že „Nad zemou“ je pieseň, ktorá má silu povzbudiť a inšpirovať poslucháčov, aby nikdy nevzdávali boj za svoje sny.

Tajči Gali, ktorá má bohaté hudobné a dramatické vzdelanie, predstavuje príklad, že nikdy nie je neskoro meniť svoj život a nasledovať svoje srdce. Jej príbeh je dôkazom, že s odhodlaním a podporou od ľudí, ktorí veria v jej talent, je možné prekonať akékoľvek prekážky.

Skladba „Nad zemou“ tak stojí ako symbol sily, odvahy a nezlomného ducha, ktoré sú kľúčové pre každého, kto sa snaží prekonať výzvy života. S týmto singlom Tajči Gali a ADiss ponúkajú poslucháčom nielen hudobný zážitok, ale aj odkaz nádeje a odhodlania, ktorý môže byť práve tou správnou motiváciou v náročných časoch.

Prečítajte si tiež
To Top