music ZONE

Takmer všetky koncerty turné AC/DC 2024 sú vypredané

Takmer všetky koncerty turné AC/DC 2024 sú vypredané

Turné legendárnej rockovej kapely AC/DC na rok 2024 zaznamenalo obrovský záujem fanúšikov po celom svete. S radosťou a zároveň prekvapením oznamujeme, že takmer na všetkých zastávkach ich nadchádzajúceho turné sú vstupenky už vypredané. To potvrdzuje neustále silné postavenie kapely AC/DC na hudobnej scéne a nekonečnú vernosť ich fanúšikov.

Avšak, na Slovensku ešte stále máte šancu zažiť tento nezabudnuteľný hudobný zážitok naživo. Koncert, ktorý sa bude konať na starom letisku Vajnory v Bratislave, ešte má voľné vstupenky dostupné pre nadšených fanúšikov. Táto zastávka turné pravdepodobne predstavuje jednu z posledných možností uvidieť kapelu AC/DC naživo v roku 2024 na Slovensku, pričom vstupenky sú dostupné prostredníctvom predajných platforiem Ticketportal.sk a Eventim.sk.

AC/DC, kapela známa svojimi energickými vystúpeniami a nezameniteľným rockovým zvukom, bezpochyby opäť prináša show, na ktorú sa nezabúda. Ich slovenskí fanúšikovia tak majú jedinečnú príležitosť zažiť legendy rockovej hudby priamo v akcii.

Záujem o lístky je vysoký a očakáva sa, že aj slovenská zastávka bude čoskoro vypredaná. Preto všetkým záujemcom odporúčame neváhať a zaistiť si svoje miesto čo najskôr, aby nepremeškali túto výnimočnú príležitosť.

Predaj vstupeniek je už v plnom prúde, tak nezabudnite navštíviť Ticketportal.sk alebo Eventim.sk a zabezpečte si svoje miesto na koncerte AC/DC, ktorý určite bude jedným z vrcholov hudobného roka 2024 na Slovensku.

Prečítajte si tiež
To Top