music ZONE

Tenacious D prerobili najväčší hit Britney Spears, vypočujte si …Baby One More Time

Tenacious D prerobili najväčší hit Britney Spears, vypočujte si …Baby One More Time

Ikona rocku a humoru, duo Tenacious D, ktoré tvoria Jack Black a Kyle Gass, predstavilo svetu svoju najnovšiu hudobnú perlu – videoklip ku coveru legendárnej skladby Britney Spears „…Baby One More Time“. Skladba zaznieva v záverečných titulkoch najnovšieho prírastku do série animovaných filmov, Kung Fu Panda 4, a svoju premiéru malo video v rámci uvedenia filmu v kinách AMC The Grove v Los Angeles. Tento moment obohatili svojou prítomnosťou hviezdy ako Bryan Cranston, Dustin Hoffman a mnohí ďalší.

Počiatky tohto nečakaného hitu siahajú do chvíle, keď Jack Black spolu s Kyleom Gassom zdieľali na sociálnych sieťach krátky klip, v ktorom sa veselo venujú tancom a playbacku svojej verzie tohto hitu. Tento klip si na platforme TikTok rýchlo získal obrovskú popularitu, keď prekročil hranicu 55 miliónov zhliadnutí.

Plná verzia videoklipu nás zavedie priamo na červený koberec, kde duo Tenacious D v plnej paráde prezentuje svoje nezameniteľné komické a hudobné kreácie. Vtipné interakcie s celebritami ako Awkwafina, Ke Huy Quan a James Hong len umocňujú zábavný charakter videa. Jedným z vrcholných momentov je bezpochyby Jack Black, ako na Cranstona používa kung-fu chvaty, na čo Cranston reaguje s nečakanou gráciou.

Jack Black sa pri premiére filmu nechal počuť, že má pre Britney Spears osobnú odkaz: „Britney, ak toto sleduješ, chcem, aby si vedela, že ťa milujem. Tvoja pieseň je neskutočná a sme nesmierne hrdí na to, ako sme ju prepracovali. Dúfame, že sa ti bude páčiť rovnako ako nám.“ Jack ďalej naznačil možnú budúcu spoluprácu s popovou princeznou, keď povedal: „Som tu, pripravený na teba. Len zavolaj.“

S príchodom Kung Fu Panda 4 do kín otvára Tenacious D novú kapitolu svojej hudobnej kariéry. A nezostanú len pri tom – v pláne majú jarné turné po Veľkej Británii a Európe a letné vystúpenia v Austrálii a na Novom Zélande. Fanúšikovia tak majú jedinečnú príležitosť zažiť ich živé vystúpenia a nechať sa unášať vlnou humoru a rockovej energie, ktorú Tenacious D tak dokonale ovládajú.

Videoklip „…Baby One More Time“ v podaní Tenacious D je viac než len hudobnou senzáciou – je to oslava hudby, humoru a nečakaných spojení, ktoré dokazujú, že hudba nemá hraníc. A keď sa k tomu pridá štipka hviezdneho prachu z červeného koberca, výsledok nemôže byť iný ako nezabudnuteľný zážitok pre fanúšikov po celom svete.

Prečítajte si tiež
To Top