music ZONE

Till Lindemann, ikonický líder Rammstein, sa rozhodol zmeniť miesto svojho vystúpenia

Bratislava je v očakávaní. Till Lindemann, ikonický líder Rammstein, sa totiž rozhodol zmeniť miesto svojho vystúpenia. Z miesta, ktoré ste pôvodne čakali – Incheba Expo Arény, prejde do NTC Arény 24. novembra.

REKLAMA

Till, ktorý nedávno predstavil rad nových hudobných projektov a videoklipov, plánuje prísť na Slovensko s novým sólovým albumom. A na tento koncert vám pripravil ohňostroj – bude to efektívna šou so silnými pyrotechnickými prvkami. Ak ste mladší ako 18 rokov, tento koncert nie je pre vás. Hlavný dôvod? Bude to skutočný rockový spektakel, ktorý sa bude niesť v duchu jeho typickej kontroverznosti.

Zmeškali ste nedávny koncert Rammstein v Trenčíne? Máte šancu to napraviť. Till, ktorý nedávno oslávil 60. narodeniny, je pripravený to napraviť svojimi novými skladbami a verziou bez Petra Tägtgrena. Všimli ste si jeho posledné videá, ktoré kombinujú skladby do jedného pôsobivého minifilmu?

REKLAMA

Za týmito novými skladbami stoja talenty ako berlínsky producent Daniel Karelly a Sky Van Hoff, ktorý sa podieľal na úspešných piesňach Rammstein ako Deutschland alebo Zeit.

Till sa tento rok predstaví v rámci európskeho turné s množstvom úžasných momentov: od úprav starých hitov až po fascinujúce vizuálne efekty. Ak chcete vedieť, čo môžete čakať, pripravte sa na skladby ako Ich hasse Kinder, Steh’ Auf, Platz Eins alebo Praise Abort.

Ako sme už spomínali, na toto turné prichádza s obrovským tímom. Štyri kamióny, dva obytné autobusy a celý personál zabezpečujú, že tento koncert bude na úrovni svetových vystúpení. “Je to niečo nevídané, určite si to nenechajte ujsť!” hovorí organizátor z Ticketmedia.

Pripomíname, že ak už máte zakúpené vstupenky na pôvodné miesto, sú stále platné. Ak ešte nemáte vstupenky, ponáhľajte sa, idú na odbyt rýchlo!

Prečítajte si tiež
To Top