music ZONE

TOPFEST 2024 prinesie na Slovensko jedinečný zážitok

TOPFEST 2024 prinesie na Slovensko jedinečný zážitok

TOPFEST 2024, najväčší rockový festival na Slovensku, sa vracia v plnej sile, aby odštartoval letnú festivalovú sezónu na žilinskom letisku od 27. do 29. júna 2024. Organizátori festivalu potvrdili, že napriek nedávnym výzvam spojeným s duplicity festivalu, situácia sa stabilizuje a na konci júna v Žiline ponúknu fanúšikom tvrdej a poctivej hudby jedinečný zážitok.

Nová kapitola TOPFESTu

V posledných hodinách prišli na povrch správy o tom, že konkurenčný hudobný festival na Zelenej vode sa tento rok neuskutoční, čo zvýšilo zodpovednosť tímu TOPFESTu naplniť očakávania rockovej komunity. Marián Kollár, CEO Topfest Management, zdôraznil odhodlanie festivalu pokračovať v tradícii a zároveň priniesť množstvo organizačno-technických noviniek. „Od roku 2021 bol našim cieľom upevniť pozície TOPFESTu a integrovať sa do európskych festivalových štandardov,“ povedal Kollár.

Hviezdne kapely na TOPFEST 2024

TOPFEST 2024 sa môže pochváliť účinkovaním hviezd svetových pódií. Na festivale vystúpia legendárni SCORPIONS, metalová senzácia FIVE FINGER DEATH PUNCH, dánski rockeri PRETTY MAIDS, ako aj PHILL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS a thrash metalová kapela ANNIHILATOR, ktorí na TOPFESTe 2024 prinesú špeciálnu show exkluzívne pripravenú pre tento festival.

Stretnutie s fanúšikmi: TOPFEST 4 YOU

Ako súčasť predstavenia tohtoročného ročníka sa organizátori rozhodli priblížiť k fanúšikom prostredníctvom série akcií TOPFEST 4 YOU. V piatich mestách a piatich kluboch od 16. februára do 15. marca sa uskutoční turné, počas ktorého vystúpi česká rocková kapela TRAKTOR spolu so svojím slovenským hosťom MAD FREQUENCY. Účastníci týchto akcií budú mať jedinečnú príležitosť nielen sa zoznámiť s organizátormi a umelcami, ale aj položiť im svoje otázky.

Vstupenky na TOPFEST 2024

Vstupenky na TOPFEST 2024 sú už v predaji na oficiálnej webovej stránke festivalu topfestofficial.sk. Fanúšikovia sú vyzvaní, aby si svoje lístky zaobstarali včas, aby nezmeškali tento nezabudnuteľný rockový zážitok v srdci Žiliny.

TOPFEST 2024 sľubuje byť nielen oslavou rockovej hudby, ale aj ukážkou odhodlania a sily slovenskej rockovej scény. S bohatým programom, hviezdnym obsadením a novinkami v organizácii je festival pripravený zapísať sa do sŕdc fanúšikov ako nezabudnuteľná udalosť letnej sezóny 2024.

Kedy sa uskutoční Topfest 2024?

Topfest 2024 sa uskutoční od 27. do 29. júna 2024 na žilinskom letisku.

Kde môžem kúpiť vstupenky na Topfest 2024?

Vstupenky na Topfest 2024 sú dostupné na oficiálnej webovej stránke festivalu topfestofficial.sk a na predajných miestach Ticketportal.

Ktoré kapely a umelci vystúpia na Topfest 2024?

Na Topfest 2024 vystúpia hviezdy ako SCORPIONS, FIVE FINGER DEATH PUNCH, PRETTY MAIDS, PHILL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS a ANNIHILATOR, spolu s ďalšími domácimi a medzinárodnými umelcami.

Ako môžem dostať aktualizácie a novinky o festivale?

Pre najnovšie aktualizácie a novinky sledujte oficiálnu webovú stránku Topfestu a ich sociálne médiá, ako sú Facebook a Instagram.

Je na festivale k dispozícii kemping?

Áno, Topfest zvyčajne ponúka možnosť kempingu pre návštevníkov festivalu. Pre viac informácií o kempingu a jeho vybavení navštívte oficiálnu stránku festivalu.

Môžem na festival priniesť vlastné jedlo a nápoje?

Pravidlá týkajúce sa prinášania vlastných jedál a nápojov sa môžu líšiť. Odporúčame prečítať si pravidlá festivalu na oficiálnej webovej stránke alebo kontaktovať organizátorov pre konkrétne informácie.

Sú na festivale dostupné parkovacie možnosti?

Áno, festival obvykle poskytuje informácie o parkovacích možnostiach pre návštevníkov. Pre najnovšie informácie o parkovaní sledujte oficiálnu webovú stránku alebo sociálne médiá festivalu.

Kde môžem nájsť informácie o doprave na festival?

Informácie o doprave na festival a z festivalu, vrátane možností verejnej dopravy a spôsobov cestovania, sú obvykle dostupné na oficiálnej webovej stránke Topfestu alebo prostredníctvom ich sociálnych médií.

Prečítajte si tiež
To Top