music ZONE

Bryan Adams v Bratislave už dnes večer

Bryan Adams v Bratislave už dnes večer

Bryan Adams, uznávaný kanadský spevák a skladateľ dnes, 17. decembra 2023, vystúpi na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu (Tipos Aréna) v Bratislave. Tento koncert sľubuje byť výnimočným zážitkom nielen pre slovenských fanúšikov, ale aj pre Adamsa, ktorý je známy svojou energickou prítomnosťou na pódiu a skvelým spevom.

Adams, ktorý je na hudobnej scéne už viac ako 40 rokov, má za sebou bohatú kariéru. Jeho 17 štúdiových albumov, vrátane štyroch nových z roku 2022, sú dôkazom jeho neustálej tvorivej energie. Jeho posledný album, „So Happy It Hurts“, bol dokonca nominovaný na cenu Grammy, a hudobný album „Pretty Woman – The Musical“ je ďalším príkladom jeho širokého spektra. Okrem toho, jeho albumy Classic pt. I a pt. II prinášajú nové nahrávky jeho najväčších hitov v ATMOS kvalite, ktoré sú k dispozícii digitálne aj fyzicky.

Adams sa môže pochváliť mnohými oceneniami, vrátane troch nominácií na Oscara, piatich nominácií na Zlatý glóbus a 20 cien Juno. Jeho piesne sú známe po celom svete a inšpirujú mnohých hudobníkov.

Prečítajte si: Bryan Adams rozpálil Bratislavu: koncert plný energie a hity, ktoré neomrzia

V roku 2023 sa Adams vydal na svetové turné, ktoré zahŕňa vystúpenia v USA, Japonsku, Južnej Kórei, Filipínach, Singapure, Malajzii, Thajsku a teraz aj na Slovensku. Jeho slovenskí fanúšikovia sú nadšení z možnosti vidieť ho naživo v Bratislave, a jeho koncert sľubuje byť jedným z vrcholov hudobného roka v krajine.

Koncert Bryana Adamsa v Bratislave predstavuje nielen výnimočnú príležitosť pre slovenských fanúšikov zažiť legendárneho umelca naživo, ale aj potvrdenie jeho trvajúcej popularity a vplyvu v hudobnom svete.

Prečítajte si tiež
To Top