music ZONE

Jean-Michel Jarre a Brian May už sú v Bratislave a všetko na veľkolepý koncert je pripravené

Jean-Michel Jarre a Brian May už sú v Bratislave a všetko na veľkolepý koncert je pripravené

V nedeľu 12. mája 2024 bude Bratislava rezonovať hudbou elektronické legendy Jean-Michela Jarreho a rockového virtuóza Briana Maya. Tento jedinečný koncert sa uskutoční na otvorenom priestore Incheba Expo a označuje začiatok festivalu Starmus, ktorý spája umenie s vedou. Vstup na koncert je voľný, čo je skvelá správa pre všetkých fanúšikov kvalitnej hudby.

Jean-Michel Jarre, ktorý je známy svojou inovatívnou elektronickou hudbou, a Brian May, legendárny gitarista skupiny Queen, sa predstavia na scéne, ktorá bude symbolicky nazvaná „Most z budúcnosti“. Obaja umelci zdieľajú vášeň pre hranice prelomovej hudby a vedy, čo sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Na potreby koncertu a jeho príprav sa budú musieť motoristi pripraviť na dopravné obmedzenia. Most SNP bude uzavretý pre všetky motorové vozidlá v sobotu od 20.30 do 23.30 a v nedeľu od 20.00 do 23.00.

Festival Starmus bude trvať od 12. do 17. mája 2024 a prinesie do Bratislavy rad prednášok a panelových diskusií, kde sa prelínajú témy z umenia, hudby a vedy. Koncert „Bridge from the Future“ je len začiatkom tohto fascinujúceho týždňa, ktorý sa zameriava na oslavu ľudskej kreativity a objavov.

Jean-Michel Jarre Bratislava 2024, kompletné informácie TU

Organizátori vyzývajú všetkých návštevníkov, aby pri plánovaní svojej cesty zohľadnili dopravné obmedzenia a v prípade možnosti využili mestskú hromadnú dopravu. S ohľadom na veľký záujem o koncert je dôležité prísť na miesto konania včas, aby ste si mohli užiť celý večer bez zbytočného stresu z oneskorenia.

Tento koncert predstavuje výnimočnú príležitosť vidieť dvoch svetových umelcov spolu na jednom pódiu. Nezmeškajte šancu stať sa súčasťou tejto historického hudobného večera v srdci Bratislavy.

Prečítajte si tiež
To Top