music ZONE

Predaj lístkov na AC/DC v Bratislave štartuje tento piatok 16. februára 2024

Predaj lístkov na AC/DC v Bratislave štartuje tento piatok 16. februára 2024

Bratislava sa pripravuje na jeden z najväčších hudobných zážitkov roka 2024. Legendárna rocková kapela AC/DC prichádza do slovenskej metropoly ako súčasť svojho očakávaného svetového turné „POWER UP“. Fanúšikovia a priaznivci tvrdej rockovej hudby budú mať príležitosť zažiť svojich idolov naživo v nedeľu 21. júla 2024 na Starom letisku Vajnory v Bratislave. Predaj lístkov na tento exkluzívny koncert sa otvára už tento piatok, 16. februára 2024.

Zabezpečte si svoje miesto na koncerte AC/DC

Lístky budú dostupné online prostredníctvom oficiálnych predajných kanálov, vrátane Ticketportal a Eventim, od 10:00 hod. ráno. Záujemcovia by mali byť pripravení, keďže očakávaný vysoký dopyt by mohol spôsobiť rýchly vypredaj dostupných vstupeniek. Organizátori odporúčajú fanúšikom, aby si svoje lístky zaobstarali čo najskôr, aby si zabezpečili miesto na tomto nezabudnuteľnom koncerte.

Čo môžu návštevníci očakávať od AC/DC

Koncert AC/DC v Bratislave prisľubuje byť nezabudnuteľnou udalosťou plnou energie, súdržnosti a nezameniteľného zvuku, ktorý definuje túto ikonickú kapelu. Návštevníci môžu očakávať setlist plný klasických hitov ako „Back in Black“, „Highway to Hell“, a „Thunderstruck“, ako aj skladby z najnovšieho albumu „POWER UP“.

Praktické Informácie pred koncertom AC/DC

O Kapele AC/DC

AC/DC, založená v roku 1973 bratmi Malcolmom a Angusom Youngovmi, je považovaná za jednu z najvplyvnejších rockových skupín všetkých čias. S viac ako 200 miliónmi predaných albumov na celom svete a nezabudnuteľnými vystúpeniami je kapela známa svojou nezameniteľnou energiou na pódiu a schopnosťou osloviť fanúšikov naprieč generáciami.

Prečítajte si: 10 zaujímavostí o kapele AC/DC, ktoré možno neviete

Predaj lístkov na koncert AC/DC v Bratislave predstavuje vzrušujúcu príležitosť pre slovenských fanúšikov, aby boli súčasťou rockovej histórie. Nezmeškajte šancu stať sa súčasťou tejto jedinečnej hudobnej udalosti.

Kedy a kde sa koná koncert AC/DC?

Koncert AC/DC sa koná v nedeľu, 21. júla 2024, na Starom letisku Vajnory v Bratislave.

Kde a kedy sa začína predaj lístkov?

Predaj lístkov štartuje v piatok, 16. februára 2024, o 10:00 hod. Lístky budú dostupné online na Ticketportal a Eventim.

Koľko stojí vstupenka na koncert AC/DC?

Ceny lístkov môžu variť v závislosti od typu vstupenky a miesta na koncerte. Pre aktuálne informácie o cenách navštívte oficiálne stránky Ticketportal alebo Eventim.

Aké sú hlavné hity, ktoré môžeme od AC/DC na koncerte očakávať?

Fanúšikovia môžu očakávať klasické hity ako „Back in Black“, „Highway to Hell“, a „Thunderstruck“, ako aj skladby z ich najnovšieho albumu „POWER UP“.

Existuje obmedzenie na počet lístkov, ktoré si môže jedna osoba kúpiť?

Áno, môže existovať obmedzenie na počet lístkov, ktoré si môže jedna osoba kúpiť. Pre konkrétne informácie o obmedzeniach si prečítajte podmienky predaja na Ticketportal alebo Eventim.

Aké sú možnosti parkovania alebo dopravy k miestu konania?

Informácie o parkovaní a doprave k miestu konania budú zverejnené bližšie k dátumu konania. Doporučuje sa sledovať oficiálne stránky koncertu alebo miestne dopravné informácie.

Bude na koncerte dostupné občerstvenie?

Áno, na koncerte by malo byť dostupné občerstvenie a nápoje. Pre viac informácií sledujte oficiálne oznámenia.

Môžem na koncert priniesť fotoaparát alebo iné záznamové zariadenia?

Pravidlá týkajúce sa fotoaparátov a záznamových zariadení sa môžu líšiť. Prečítajte si pravidlá konania koncertu alebo kontaktujte organizátorov pre konkrétne informácie.

Prečítajte si tiež
To Top