Aktuality

AC/DC v Bratislave 2024, lístky a všetko čo potrebujete vedieť

AC/DC v Bratislave 2024, lístky a všetko čo potrebujete vedieť

Pripravte sa na rock ‚n‘ roll, pretože AC/DC, jedna z najikonickejších rockových kapiel všetkých čias, prichádza v roku 2024 do Bratislavy! Tento dlho očakávaný koncert je súčasťou ich turné „POWER UP“, ktoré oslavuje najnovší album skupiny. Pre fanúšikov na Slovensku a z celého regiónu je to príležitosť, ktorú jednoducho nemožno prepásť. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o lístkoch na tento historický koncert.

AC/DC sa predstavia naživo v Bratislave na Starom letisku Vajnory dňa 21. júla 2024. Toto miesto, známe svojou rozľahlou kapacitou a skvelou akustikou, poskytne ideálne prostredie pre nezabudnuteľný rockový zážitok.

Predaj lístkov na AC/DC v Bratislave 2024

Značte si svoje kalendáre, pretože predpredaj lístkov sa spustí 16. februára o 10:00 ráno. Vzhľadom na obrovskú popularitu AC/DC sa očakáva vysoký dopyt, takže je dôležité byť pripravený a kúpiť si lístky čo najskôr.

Kde kúpiť lístky na AC/DC v Bratislave 2024

Lístky na koncert AC/DC v Bratislave budú dostupné prostredníctvom dvoch hlavných predajných kanálov: Ticketportal a Eventim. Tieto platformy sú známe svojou spoľahlivosťou a zákazníckym servisom, čo zabezpečuje plynulý a bezproblémový nákup.

Prečítajte si: 10 zaujímavostí o kapele AC/DC, ktoré možno neviete

Obmedzenie počtu vstupeniek na AC/DC v Bratislave 2024

Aby mal každý fanúšik možnosť zúčastniť sa na koncerte, počet vstupeniek na jedného kupujúceho je obmedzený na maximálne šesť kusov. Toto opatrenie zaručuje spravodlivé rozdelenie lístkov medzi čo najväčší počet fanúšikov.

Cena lístkov na AC/DC v Bratislave 2024

Podrobnosti o cenách lístkov neboli v čase oznámenia špecifikované. Ceny môžu variť v závislosti od typu lístka a umiestnenia sedenia alebo státia. Pre najaktuálnejšie informácie o cenách a dostupnosti sa odporúča sledovať oficiálne stránky Ticketportal a Eventim.

Čo Ďalej?

  • Zaregistrujte sa: Pred spustením predpredaja sa odporúča zaregistrovať na vybraných predajných platformách, aby ste mohli byť pripravení kúpiť lístky hneď, ako budú dostupné.
  • Buďte rýchli: Vzhľadom na očakávaný vysoký dopyt je dôležité konať rýchlo a neváhať s nákupom.
  • Plánovanie dopravy a ubytovania: Ak cestujete do Bratislavy z iného mesta alebo krajiny, nezabudnite včas naplánovať svoju dopravu a ubytovanie.

Koncert AC/DC v Bratislave v roku 2024 bude nepochybne jedným z hudobných vrcholov roka. S lístkami, ktoré idú do predaja už čoskoro, je teraz najlepší čas začať plánovať svoju účasť na tejto legendárnej rockovej udalosti. Nezmeškajte svoju šancu zažiť energiu a vášeň AC/DC naživo!

Kedy sa začne predaj lístkov na koncert AC/DC v Bratislave?

Predaj lístkov sa spustí 16. februára 2024 o 10:00.

Kde môžem kúpiť lístky na koncert AC/DC?

Lístky budú dostupné na predaj prostredníctvom Ticketportal a Eventim.

Aké je obmedzenie na počet lístkov, ktoré si môžem kúpiť?

Na jedného kupujúceho je obmedzený počet lístkov na maximálne šesť kusov.

Aké sú ceny lístkov na koncert AC/DC?

Podrobnosti o cenách lístkov neboli v predbežnom oznámení uvedené. Odporúčame sledovať oficiálne stránky Ticketportal a Eventim pre aktuálne informácie o cenách.

Čo mám robiť, ak sú lístky vypredané?

V prípade, že sú lístky vypredané, odporúčame pravidelne kontrolovať Ticketportal a Eventim pre prípadné dodatočné uvoľnenie lístkov alebo overte možnosti nákupu prostredníctvom dôveryhodných sekundárnych trhov.

Aké sú platobné možnosti pri kúpe lístkov?

Platobné možnosti zvyčajne zahŕňajú platbu kreditnou kartou, debetnou kartou, alebo inými elektronickými platobnými metódami ponúkanými na predajných platformách.

Ako môžem zostať informovaný o všetkých aktualizáciách a informáciách týkajúcich sa koncertu?

Odporúčame sledovať oficiálne sociálne médiá a webové stránky AC/DC, ako aj Ticketportal a Eventim pre najnovšie aktualizácie a dôležité informácie týkajúce sa koncertu.

Prečítajte si tiež
To Top