music ZONE

AC/DC Slovensko, veľký comeback rockovej legendy bude aj v Bratislave 2024

AC/DC prídu na Slovensko, veľký comeback rockovej legendy bude aj v Bratislave

Pripravte sa na hudobnú udalosť roka, pretože legendárna austrálska hardrocková skupina AC/DC ohlásila svoje európske turné „POWER UP“, ktoré zahŕňa aj zastávku na Slovensku! Táto hudobná senzácia, známa svojimi energickými vystúpeniami a nezabudnuteľnými hitmi, ako sú „Highway to Hell“, „Back in Black“ a „Thunderstruck“, sa predstaví v nedeľu 21. júla 2024 v areáli Starého letiska v bratislavských Vajnoroch.

Turné „POWER UP“ je pomenované po poslednom štúdiovom albume kapely. Toto turné znamená návrat AC/DC na európske pódiá, pričom fanúšikovia sa môžu tešiť na celkovo 21 koncertov po celom kontinente. Okrem Slovenska kapela navštívi aj Nemecko, Taliansko, Španielsko, Holandsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Anglicko, Belgicko, Francúzsko a Írsko, čo svedčí o ich neochvejnej popularite a celosvetovom dosahu.

AC/DC tour 2024 Bratislava

Pre slovenských fanúšikov prichádza kľúčová chvíľa už tento piatok 16. februára 2024 o 10:00, keď sa spustí predpredaj lístkov. Lístky budú dostupné online cez siete Eventim, Oeticket a Ticketportal, pričom očakáva sa veľký záujem a rýchlu vypredanosť. Fanúšikovia by si preto mali zabezpečiť svoje miesto čo najskôr, aby nezmeškali príležitosť stať sa súčasťou tejto historického koncertu.

Prečítajte si: 10 zaujímavostí o kapele AC/DC, ktoré možno neviete

Na koncerte sa očakáva, že AC/DC predstavia mix skladieb zo svojho posledného albumu „POWER UP“ spolu s klasickými hitmi, ktoré definovali rockovú hudbu posledných desaťročí. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nezabudnuteľnú šou plnú energie, silných gitarových riffov a charizmatického vystúpenia, ktoré je pre AC/DC typické.

AC/DC vstupenky a cena na Slovensku

Príchod AC/DC na Slovensko je udalosťou, ktorá rozpáli srdcia rockových fanúšikov a hudobných nadšencov. Ich koncert v Bratislave bude nielen oslavou rockovej hudby, ale aj príležitosťou pre generácie fanúšikov, aby spoločne zažili výnimočnú noc plnú nezabudnuteľných melódií a neopakovateľnej atmosféry. Nezmeškajte svoju šancu stať sa súčasťou hudobnej histórie a zabezpečte si svoje lístky čo najskôr!

Tento koncert AC/DC na Slovensku v roku 2024 je udalosťou, ktorú si fanúšikovia rockovej hudby nesmú nechať ujsť. Buďte súčasťou tejto nezabudnuteľnej hudobnej oslavy!

Kedy sa uskutoční koncert AC/DC na Slovensku?

Koncert AC/DC na Slovensku sa uskutoční v nedeľu, 21. júla 2024.

Kde sa koncert AC/DC bude konať?

Koncert sa bude konať v areáli Starého letiska v bratislavských Vajnoroch.

Kedy sa spustí predpredaj lístkov?

Predpredaj lístkov sa spustí v piatok, 16. februára 2024, o 10:00.

Kde si môžem kúpiť lístky?

Lístky budú dostupné online cez siete Eventim, Oeticket a Ticketportal.

Aký je názov turné, v rámci ktorého AC/DC vystúpia?

Turné sa nazýva „POWER UP“, podľa názvu ich posledného štúdiového albumu.

Koľko koncertov zahŕňa turné „POWER UP“?

Turné „POWER UP“ zahŕňa celkovo 21 koncertov po celom Európe.

Aké ďalšie krajiny navštívi AC/DC v rámci tohto turné?

Okrem Slovenska, AC/DC v rámci turné navštívi aj Nemecko, Taliansko, Španielsko, Holandsko, Rakúsko, Švajčiarsko, Anglicko, Belgicko, Francúzsko a Írsko.

Čo môžem očakávať od koncertu?

Môžete očakávať energickú šou plnú klasických hitov AC/DC spolu s novými skladbami z albumu „POWER UP“, silných gitarových riffov a charizmatického vystúpenia.

Bude tento koncert špeciálny z nejakého dôvodu?

Áno, tento koncert je súčasťou veľkého comebacku AC/DC na európske pódia a fanúšikovia sa môžu tešiť na jedinečnú atmosféru a energiu, ktorú kapela prináša naživo.

Ako sa môžem pripraviť na koncert?

Odporúča sa zakúpiť si lístky včas, pretože sa očakáva veľký záujem. Okrem toho si môžete vypočuť posledný albumPOWER UP“ a zopakovať si texty obľúbených skladieb, aby ste si koncert užili naplno.

Prečítajte si tiež
To Top