Aktuality

AC/DC v Bratislave, eufória neustáva, zostávajú už len lístky na státie

AC/DC v Bratislave, eufória neustáva, zostávajú už len lístky na státie

Keď sa hovorí o koncertoch, ktoré majú potenciál zapísať sa do histórie, málokedy to znie tak presvedčivo ako v prípade nadchádzajúceho vystúpenia AC/DC v Bratislave. Staré letisko Vajnory, ktoré sa stane dejiskom tohto monumentálneho eventu 21. júla 2024, očakáva príliv až 100 tisíc fanúšikov. Toto číslo nie lenže prekračuje účasť na predchádzajúcich koncertoch v regióne, ale nastavuje latku mimoriadne vysoko pre všetky budúce hudobné podujatia na Slovensku.

Unikátna príležitosť pre fanúšikov AC/DC

Eufória okolo koncertu AC/DC je pochopiteľná. Kapela, ktorá sa preslávila svojimi nezabudnuteľnými hitmi a energickými vystúpeniami, sľubuje show, akú Bratislava ešte nezažila. Avšak, s narastajúcim záujmom a predajom lístkov prichádza aj dôležitá správa pre všetkých, ktorí si chcú tento historický moment užiť na vlastnej koži – dostupné sú už len vstupenky na státie.

Výzva pre organizátorov a návštevníkov

Zorganizovať koncert, ktorý priláka až 100 tisíc ľudí, je logistická výzva nielen pre organizátorov, ale aj pre mesto Bratislava. S očakávaním zhoršenej dopravnej situácie sa odporúča všetkým návštevníkom, aby volili verejnú dopravu alebo sa na miesto konania dostavili s dostatočným predstihom. Táto udalosť sa tak stáva nielen kultúrnym, ale aj logistickým míľnikom pre hlavné mesto.

Kde získať lístky na AC/DC?

Pre tých, ktorí ešte váhajú, je teraz najvyšší čas na kúpu lístkov. Vstupenky sú k dispozícii na oficiálnych predajných platformách Ticketportal a Eventim. Vzhľadom na obrovský záujem sa očakáva, že aj posledné stojace lístky budú čoskoro vypredané.

Nezabudnuteľný zážitok je na dosah

Koncert AC/DC v Bratislave nie je len o hudbe, je to svedectvo o sile rock’n’rollu a jeho schopnosti spájať ľudí. Pre fanúšikov, ktorí si zabezpečia svoje miesto pod hviezdami na starom letisku Vajnory, to bude večer plný nezabudnuteľných riffov, legendárnych sól a energie, ktorá je pre AC/DC tak typická. Tento koncert sa bezpochyby zapíše do sŕdc účastníkov ako neopakovateľná udalosť, na ktorú budú spomínať ešte mnoho rokov.

21. júl 2024 tak bude pre Bratislavu a celé Slovensko nielen dátumom jedinečného hudobného zážitku, ale aj dňom, keď sa rocková hudba stala spoločným jazykom pre státisíce ľudí, zhromaždených s jediným cieľom – osláviť legendu menom AC/DC. Nezmeškajte svoju šancu stať sa súčasťou histórie.

Kedy sa koná koncert AC/DC v Bratislave?

Koncert sa uskutoční 21. júla 2024.

Kde sa koncert bude konať?

Koncert sa bude konať na starom letisku Vajnory v Bratislave, ktoré má kapacitu privítať až 100 tisíc fanúšikov.

Ako a kde môžem kúpiť vstupenky na koncert?

Vstupenky sú dostupné cez oficiálne predajné platformy Ticketportal a Eventim. Odporúčame zakúpiť lístky čo najskôr, keďže ich počet je obmedzený a dopyt je veľký.

Aké typy vstupeniek sú dostupné?

Momentálne sú dostupné už len lístky na státie. Vstupenky na sedenie boli vypredané krátko po uvedení do predaja.

Ako sa odporúča prísť na koncert?

Vzhľadom na očakávaný veľký počet návštevníkov a možné dopravné komplikácie sa odporúča využiť verejnú dopravu alebo prísť na koncertné miesto s dostatočným časovým predstihom.

Budú na mieste konania k dispozícii občerstvenie a toalety?

Áno, organizátori zabezpečia dostatočný počet stánkov s občerstvením a toaletami na koncertnom priestore, aby sa pokryli potreby všetkých návštevníkov.

Čo môžem urobiť, ak som stratil svoju vstupenku?

V prípade straty vstupenky sa odporúča okamžite kontaktovať predajnú platformu, kde boli lístky zakúpené, aby sa našlo možné riešenie.

Budú na koncerte nejaké špeciálne bezpečnostné opatrenia?

Áno, bezpečnosť všetkých účastníkov je prioritou, preto budú na mieste konania prísne bezpečnostné kontroly. Odporúča sa dodržiavať pokyny bezpečnostného personálu a mať pri sebe len nevyhnutné osobné veci.

Ako môžem sledovať aktuálne informácie o koncerte?

Pre najaktuálnejšie informácie o koncerte sledujte oficiálne webové stránky AC/DC, Ticketportal, Eventim a oficiálne sociálne médiá organizátorov koncertu.

Prečítajte si tiež
To Top