Aktuality

Na lístky AC/DC v Bratislave čaká v rade niekoľko tisíc fanúšikov

Na lístky AC/DC v Bratislave čaká v rade niekoľko tisíc fanúšikov

Očakávanie koncertu legendárnej rockovej skupiny AC/DC v Bratislave v roku 2024 dosiahlo novú úroveň vzrušenia, keď sa na oficiálnych predajných miestach Ticketportal a Eventim začali tvoriť virtuálne rady, v ktorých čaká niekoľko tisíc fanúšikov. Tento fenomén odzrkadľuje obrovskú popularitu kapely a vysokú mieru očakávania spojenú s ich prvým vystúpením na Slovensku.

Už krátko po oznámení dátumu predaja vstupeniek sa na webových stránkach Ticketportal a Eventim začali objavovať správy o preťažení a pomalom načítavaní stránok kvôli vysokému počtu návštevníkov, ktorí si chcú zaistiť svoje miesto na koncerte. Situácia poukázala na nevídaný záujem o koncert a vyzvala organizátorov na posilnenie svojich online systémov, aby zvládli nápor fanúšikov.

Záujem fanúšikov je taký vysoký, že lístky do exkluzívnej zóny Golden Circle pod pódiom boli vypredané len krátko po spustení predaja. Tento fakt len zdôrazňuje, akú dôležitú udalosť koncert AC/DC pre mnohých predstavuje. Fanúšikovia, ktorí sa stále snažia získať lístky, zostávajú v očakávaní, či budú k dispozícii ďalšie vstupenky alebo možnosti.

Prečítajte si: Vieme, koľko stojí lístok na AC/DC v Bratislave 2024

Sociálne siete sa zaplnili príspevkami od fanúšikov, ktorí zdieľajú svoje skúsenosti s pokusmi o kúpu lístkov. Mnohí hovoria o hodinách strávených v online radách a o napätí, ktoré sprevádzalo celý proces. Napriek technickým problémom a frustrácii z dlhého čakania však prevláda nadšenie a očakávanie z možnosti vidieť AC/DC naživo.

Napriek výzvam spojeným s kúpou lístkov, očakávanie koncertu AC/DC v Bratislave zostáva vysoké. Fanúšikovia, ktorí sa už tešia na možnosť zúčastniť sa na tomto historickom vystúpení, zdôrazňujú, že zážitok z koncertu bude stáť za všetku námahu a čakanie. Ako sa blíži deň koncertu, emócie a vzrušenie len narastajú, čo svedčí o neustálom vplyve AC/DC na rockovú hudbu a ich fanúšikov po celom svete.

Prečítajte si tiež
To Top